6 června, 2021

Garmin vívoActive 4

Garmin vivoActive 4 - Podpořit.cz

Abyste si sportování užívali ještě více než doposud, vyvinula značka Garmin chytré hodinky vívoactive 4, které se stanou perfektním společníkem každé vaší aktivity. Poskytnou vám komplexní přehled o vašich trénincích a nabídnou vám kroky k ještě lepším sportovním cílům. Dohlédnou také na vaše zdraví a pohlídají váš spánek. Můžete je propojit s chytrým telefonem a užívat si jeho funkcí ještě snadněji. Díky elegantnímu designu se hodí úplně kamkoli.

Hodnocení produktu:

Kde koupit Garmin vívoActive 4

Mall - Podpořit.cz


Věnujete až 0,5 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Smarty - Podpořit.cz


Věnujete až 5 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Okay - Podpořit.cz


Věnujete až 0,8 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Mironet - Podpořit.cz


Věnujete až 0,3 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Jak díky nákupu přispět na charitu?

Vyberte obchod - Podpořit.cz

Vyberte obchod

Před nákupem si vyberte obchod z naší nabídky.

Proveďte nákup - Podpořit.cz

Proveďte nákup

Navštivte ho přes Podpořit a nakupte, jak jste zvyklí.

Pomozte druhým - Podpořit.cz

Pomozte druhým

Část útraty pošleme charitě. Nezaplatíte nic navíc.

Popis produktu:

Ať už jste propadli běhu, plavání nebo třeba golfu, hodinky se vám vždy přizpůsobí. Vybaveny jsou řadou režimů a dohlédnou na každý váš krok. Vyhodnotí a podrobně změří vaše výkony a poskytnou vám užitečná data pro vaše další sportování.

Propojení s chytrým telefonem

Hodinky můžete lehce propojit se svým smartphonem a sledovat na nich příchozí upozornění. Snadno také jejich prostřednictvím ovládáte hudební přehrávač. Využít je můžete i jako bezkontaktní platební kartu.

Podpora pro vaše zdraví

Protože vaše zdraví je tím nejdůležitější, dohlédnou hodinky na váš komfort. Po celý den monitorují váš srdeční tep, okysličení krve či míru fyzického zatížení. Neodpočívají dokonce ani v noci a měří kvalitu vašeho spánku.

Elegantní design

Své sportovní hodinky teď nemusíte při odchodu z fitka odkládat. Vívoactive 4 jsou díky svému decentnímu designu vhodné také na běžné nošení. Hodí se do zaměstnání i společnosti. Jemný ergonomický řemínek si navíc můžete vybrat z řady barev a materiálů.

Komu jsme už pomohli?

Kde se o nás psalo?