Často se ptáte na tyto otázky:

Rozhodně ne! To je hlavní výhoda tohoto portálu. Přispějete na dobrou věc aniž byste utratili při Vašem nákupu jedinou korunu navíc.
Aby obchody přilákaly na své stránky zákazníky využívají různé druhy reklamy. My jsme s obchody navázali spolupráci, díky které nám věnují provizi za každého zákazníka, který u nich v obchodu nakoupí skrze Podpořit.cz. My tuto provizi pak posíláme na dobrou věc.

V praxi to funguje takto:

Přijdete na Podpořit.cz a prokliknete se do obchodu BonPrix. Tam Vás zaujmou krásné boty, které si proto koupíte. Za to, že jsme do BonPrix doporučili platícího zákazníka, nám tento obchod pošle určitou provizi z ceny koupeného zboží. Tuto provizi pak přepošleme na účet aktuální sbírky.
To že se e-shopy zobrazují na našem webu je pro ně reklamou jako každou jinou. Mohou si zaplatit například reklamu na billboardu, ale tím to končí. Když ale využijí Podpořit.cz, získají reklamu a ještě při tom darují penízky na dobrou věc.
Je to jednoduché. Stačí, když každý Váš online nákup provedete přes Podpořit.cz. Jak to přesně udělat se dozvíte na této stránce, kde naleznete i konkrétní příklad.
Peníze na provoz tohoto webu získáváme díky zprostředkování služeb neziskovým organizacím a také z propagace internetových obchodů.
Posíláme nejvyšší možnou částku. U každého partnerského obchodu naleznete maximální procentuální částku, kterou je možné díky Vašemu nákupu poslat na dobrou věc. Tuto částku stanovuje každý náš partner zvlášť, proto se u jednotlivých obchodů tato hodnota mění.
Všechny dary za provedení online nákupu naleznete u aktuálně podporovaného příběhu v záložce „Nákupy“.
Na našem portálu naleznete více než 1 000 internetových obchodů. Může se stát, že Váš oblíbený mezi nimi není, což nás opravdu mrzí. Pokud svůj oblíbený obchod nenajdete znamená to, že ještě nepotvrdil naši žádost o spolupráci nebo na ni teprve čeká.
Vašek byl obyčejný člověk než začal nakupovat přes Podpořit.cz. Pak se stal hrdinou. Od té doby pomáhá lidem, kteří v životě neměli tolik štěstí. Více se o něm dozvíte na této stránce.

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se info@podporit.cz!