6 června, 2021

Apple Watch 6

Apple Watch 6 - Podpořit.cz

S chytrými hodinkami Apple Watch 6 se budete při sportu cítit skvěle. Aplikace Saturace kyslíkem vám podle úrovně okysličení krve sdělí, zda je vhodné daný den cvičit, či nikoliv. Váš srdeční rytmus sledují hodinky nepřetržitě a v případě potřeby vygenerují vlnový průběh EKG.

Aplikace Spánek vám pomůže se uložit ke spánku každý den ve stejnou dobu a můžete sledovat, jaké jsou vaše spánkové rytmy. Věnujte se jakémukoliv sportu, měřte a překonávejte své výsledky. Množství písniček a kroužky Aktivity motivují k aktivnímu zdravotnímu stylu. Ve více lidech se to lépe táhne, proto neváhejte své kroužky Aktivity sdílet s přáteli, rodinou a pořádejte s nimi soutěže. Máte možnost se rozhodnout mezi jednoduchým a pleteným řemínkem, zbytek doladíte volbou toho nejhezčího ciferníku.

Hodnocení produktu:

Kde koupit Apple Watch 6

Mall - Podpořit.cz


Věnujete až 0,5 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Smarty - Podpořit.cz


Věnujete až 5 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

iWant - Podpořit.cz


Věnujete až 0,8 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Expert - Podpořit.cz


Věnujete až 0,3 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Jak díky nákupu přispět na charitu?

Vyberte obchod - Podpořit.cz

Vyberte obchod

Před nákupem si vyberte obchod z naší nabídky.

Proveďte nákup - Podpořit.cz

Proveďte nákup

Navštivte ho přes Podpořit a nakupte, jak jste zvyklí.

Pomozte druhým - Podpořit.cz

Pomozte druhým

Část útraty pošleme charitě. Nezaplatíte nic navíc.

Popis produktu:

Zacvičit si dnes nebo zítra? Poraďte se se svými chytrými hodinkami. Odpověď vám sdělí na základě hladiny saturace krve kyslíkem. Jedinečný snímač a aplikace Saturace kyslíkem ji snímá průběžně během dne i noci. Pokud je saturace kyslíkem v krvi moc nízká, je lepší trénink přesunout na den, kdy se pohybuje ve vyšších hodnotách.

Změří EKG během třiceti sekund

Přiložte prst na korunku Digital Crown a zjistěte, jak si vedete. Elektrody snímají elektrické impulsy srdce a výsledek vám během třiceti sekund interpretuje aplikace EKG.

Kvalitním spánkem k lepším zítřkům

Aplikace spánek vám pomůže vylepšit spánek tím, že vás učí dodržovat pravidla spánkové hygieny. Naučí vás chodit spát každý den ve stejnou dobu a ráno si můžete prostudovat vaše spánkové rytmy.

Vy sportujete, hodinky měří

Ať sportujete na souši, pod vodou, ve výšinách či nížinách, hodinky nestále sledují ty nejdůležitější hodnoty. Naměřené hodnoty si prohlédnete během spotu na jasném displeji, a tak vám nic neuteče ani při pohybu na ostrém slunci.

Již žádné výmluvy

Nemáte motivaci se hýbat? S chytrými hodinkami získáte spoustu možností, jak se naladit na podávání těch nejlepších sportovních výkonů. Vyberte si ze 70 milionů písniček z Apple Music, nechte se motivovat kroužky Aktivity, které vás informují o tom, že byste měli méně sedět, více se hýbat atp. Kroužky Aktivity lze sdílet s přáteli a rodinou, tudíž se můžete vzájemně motivovat a soutěžit mezi sebou.

Stále v pohotovosti

Ať jste na pracovní schůzce či rande, komunikovat s hodinkami můžete bez jediného pohybu s nimi, stačí pouze přejet prstem přes obrazovku. S hodinkami lze bezkontaktně platit, spravovat hovory, zprávy, připomenou vám schůzku a dokonce vás v případě potřeby budou navigovat na místo určení

Působivý design

Pouzdro je vyrobené ze stoprocentně recyklovaného hliníku a dostupné v několika barvách. Nové řemínky nemají jediný šev, sponu nebo přezku. Na výběr jsou dva různé materiály. Máte-li sportovní náladu, pružný navlékací řemínek je pro vás tou správnou volbou. Jdete do společnosti? Pleteným navlékacím řemínkem rozhodně neuděláte chybu, zaujme zajímavou texturou. Mimo řemínku lze hodinky přizpůsobit outfitu volbou ciferníku. Je z čeho vybírat, hodinky nabízí největší škálu nových ciferníků.

Komu jsme už pomohli?

Kde se o nás psalo?