6 června, 2021

Apple TV

Apple TV - Podpořit.cz

Jedinečný společník pro sledování filmů ve vysoké kvalitě, ale i mnohem více. Takové je zařízení Apple TV 4K, které obohatí vaší televizi o rozšířené multimediální možnosti. Můžete s jeho prostřednictvím promítat filmy ve vysoké 4K HDR kvalitě, která vám nabídne ty nejjasnější a nejostřejší barvy a detaily. Snadno díky němu spustíte své oblíbené televizní aplikace nebo hry. Využijete ho také jako zrcadlo svého smartphonu či si na televizi zobrazíte kompletní obsah svého iCloud úložiště. Ovládat ho můžete dotykem, hlasem nebo iPhonem.

Hodnocení produktu:

Kde koupit Apple TV

Mall - Podpořit.cz


Věnujete až 0,5 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Smarty - Podpořit.cz


Věnujete až 5 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

iWant - Podpořit.cz


Věnujete až 0,8 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Okay - Podpořit.cz


Věnujete až 0,3 %

z ceny nákupu
na dobrou věc

Jak díky nákupu přispět na charitu?

Vyberte obchod - Podpořit.cz

Vyberte obchod

Před nákupem si vyberte obchod z naší nabídky.

Proveďte nákup - Podpořit.cz

Proveďte nákup

Navštivte ho přes Podpořit a nakupte, jak jste zvyklí.

Pomozte druhým - Podpořit.cz

Pomozte druhým

Část útraty pošleme charitě. Nezaplatíte nic navíc.

Popis produktu:

Tu nejvyšší kvalitu obrazu vám zprostředkuje 4K rozlišení podpořené technologií HDR. Těšte se na obraz ostrý, jasný a plný těch nejvěrnějších detailů. Nezklame vás ani dokonalé barevné podání.

Trojrozměrný audio doprovod

Ruku v ruce s perfektním obrazem jde i neméně perfektní zvuk. Apple TV 4K disponuje audiosystémem Dolby Atmos, který produkuje trojrozměrný prostorový zvuk. Každý tón si tak užijete s opravdovou hloubkou.

Oblíbené aplikace i hry vždy po ruce

V zařízení objevíte řadu aplikací a her, a to díky App Store. Ten vám nabídne veškeré multimediální možnosti, které máte rádi. Sledujte třeba Netflix, HBO Go či další streamovací aplikace.

Vaše vlastní úložiště

Apple TV 4K propojíte i se svým iCloud účtem a jednoduše tak zobrazíte veškeré své uložené soubory. Prohlížejte si fotografie, videa nebo přehrávejte hudbu. Pohodlně a ve velkém.

Snadné propojení

Přemýšlíte, jak tuhle krabičku propojíte se svou televizí? Vystačíte si pouze s HDMI kabelem. O přenos veškerého obsahu se pak postará Wi-Fi připojení.

Ovladač a smartphone v jednom

Aby toho nebylo málo, můžete Apple TV 4K ovládat prostřednictvím svého iPhonu. Poslechne i váš hlas, nebo ji lze ovládat dotykem. Na obrazovce televize taktéž snadno zobrazíte obsah svého telefonu.

Komu jsme už pomohli?

Kde se o nás psalo?