eBay.com


Věnujete až 400 Kč

z ceny nákupu
na dobrou věc

eBay je jedním z největších online tržišť na světě, kde lze najít miliony produktů. Díky eBay můžete nakupovat i prodávat zboží po celém světě snadno a rychle. Vše co vám stačí je registrovat se a přidat zboží. Nezapomeňte, že můžete využívat i eBay v češtině. Díky Google Chrome prohlížeči můžete snadno celou stránku přeložit.

O obchodu eBay

Toto online tržiště vzniklo už v roce 1995. Ebay založil Pierre Omidyar, když celý svůj víkend strávil kódováním se záměrem vytvořit jedno z největších nákupních galerií světa. Ebay se velmi brzy stalo špičkou a do dnes nepřekonaným aukčním gigantem. Službu Ebay.com v tuto chvíli využívají vyšší desítky milionů uživatelů téměř z celého světa. Aukční tržiště nemusí využívat jen jako nakupující, ale i jako prodejce zboží, které už nepotřebujete.

Často tu však nalezneme i obchodníky, kteří se zde prodejem zboží doslova živí. Toto obrovské množství uživatelů zde nabízí ještě větší počet zboží a tak zde najdete prakticky vše co sháníte od elektroniky přes módu až po nábytek či zahradní vybavení. To ale není všechno. Produktů zde naleznete tolik, že si dokonce můžete zvolit v jaké jakosti jej chcete nakoupit. Jestli chcete první jakost nebo výrazně levnější zboží z druhé ruky, vše máte plně pod kontrolou. Dalo by se říci, že na zde naleznete prakticky vše, co kdy můžete potřebovat.

Ebay v češtině

Trápí Vás angličtina a rádi byste nakupovali na Ebay v českém jazyce? Bohužel Ebay nenabízí českou jazykovou mutaci, proto když zadáte do vyhledávání ebay.cz, jste odkázáni na původní web Ebay.com. Je zde ale několik možností, jak tento aukční systém velmi snadno přeložit a nakupovat pohodlně v českém jazyce.

Tuto možnost nám nabízí automatické překladače, které jsou zavedené přímo ve Vašem prohlížeči. Jestliže využíváte pro vyhledávání Google Chrome, jednoduše stačí kliknou na stránku Ebay pravým tlačítkem a následně stisknou “Přeložit do jazyka Čeština”. Potom se Vám celý web přeloží. Dokonce i když kliknete na jinou stránku na Ebayi i tato stránka bude přeložena.

Jestliže tuto možnost Váš Google Chrome nenabízí, jednoduše si můžete nainstalovat doplněk do prohlížeče, se kterým jsou překlady hračka.

Pokud nejste majitelé prohlížeče Google Chrome, i tak můžete využít doplňku do prohlížeče, který Vám s překladem stránek pomůže. No a pokud nejste technicky zdatní, abyste si doplněk ze Storu nainstalovali, nezbývá nic snazšího, než využít překladač od Googlu.

Ebayde – Ebay.de

Pokud Vám překlad anglického jazyka stále dělá problémy a rádi byste využili němčinu, můžete přejít na stránky Ebay.de, což je německá mutace tohoto gigantického aukčního tržiště. Ebay.de používají miliony uživatelů stejně jako Ebay.com. Nakoupíte tu prakticky vše, co potřebujete. Ke každému produktu naleznete odpovídající produktovou fotografii, popisek, recenzi i popis a historii prodejce.

Jestliže chcete využít možnosti prodejce, nemusíte nic platit za umístění svého inzerátu. Prodávat můžete auta, byty, ale i běžné zboží jako kočárky, šperky, kola, oblečení, zdravotní pomůcky no prostě všechno.

Existuje také britská verze eBay.co.uk, která nabízí další produkty nejrůznějších kategorií. Ceny jsou uvedeny v britských librách. Jak britská tak i německá varianta tržiště Ebay nabízí filtrovat produkty podle kategorie “Local”, kde naleznete zboží nejen podle Vámi zvoleného druhu, ale také podle konkrétní adresy prodejce.

Ebay registrace – Snadno a rychle

Jen pár vteřin zbývá k tomu, abyste mohli pohodlně nakupovat i prodávat na tomto tržišti, zasílat zprávy dalším členům tržiště, hodnotit produkty, prodejce a využívat i spousty dalších výhod členství.

K tomu všemu je nutné založit Váš osobní zákaznický účet, což však není žádná věda. Je to rychlé a zvládne to každý. I přes to Vám přinášíme podrobný návod jak na to.

TIP: Pokud máte již vytvořený účet u Googlu, Facebooku nebo Applu, může jednoduše vytvořit účet tím, že účty propojíte kliknutím na odpovídající tlačítko v registračním formuláři. Účty se propojí a Vy tak máte účet založení během několika sekund. Pokud ani jeden z těchto účtů nemáte, pokračujte níže.

1. Přejděte na stránky Ebay.com a v levém horním rohu klikněte na tlačítko “Register”.

2. Do registračního formuláře vyplňte své jméno, e-mailovou adresu a zvolte bezpečné heslo, pod kterým se budete do Ebay účtu přihlašovat. Následně formulář potvrďte kliknutím na tlačítko “Create account”. Potvrzením zároveň souhlasíte se všeobecnými podmínkami užívání Ebay a se zásadami ochrany osobních údajů.

3. V posledním kroku Vám přijde na e-mail odkaz, na který je nutné kliknout, aby se Váš účet aktivoval. Jakmile na odkaz kliknete, budete automaticky přesměrování na web Ebay a budete se moct přihlásit do svého účtu a využívat veškerých výhod.

Nákup na Ebay zkušenosti

Tržiště využívá pro platby za objednávky do dnes nejbezpečnější platební bránu na světe PayPal. Rozhodně tedy není nutné se bát, že o své peníze přijdete během placení. PayPal garantuje 100% bezpečnost při transakcích, které přes něj provedete.

Je samozřejmé, že ne všichni uživatelé chtějí pro nákup využít platební bránu PayPal, a proto Ebay nabízí možnost zaplatit klasickou platební kartou. Při platbě tak stačí jednoduše zadat její číslo, jméno jejího držitele, platnost karty a bezpečnostní kód. Transakce je pak během několika minut hotová.

Zboží, které se na Ebay prodává hodnotí samotní nakupující, což zaručuje reálnou zkušenost s daným prodejcem i zakoupeným produktem. Z toho důvodu je dobré si recenze daného prodejce i zboží před koupí přečíst a případně zvážit, zda nejsou recenze až moc špatné. Pokud ano je lepší se takovému prodejci nebo produktu vyhnout a raději zboží zakoupit od někoho jiného.

Pokud by i tak do Vašich ruk dorazilo něco, co jste si neobjednali, Ebay Vám garantuje, že dostanete své peníze zpět. Není nic snazšího, než se ozvat na zákaznickou podporu a problém vyřešit.

U produktů je většinou poštovné zdarma. Jestliže chcete nakupovat jen s dopravou zdarma, stačí produkty filtrovat podle kategorie “Free shipping”.

Ebay je na trhu více než 20 let a obsloužil stovky milionů spokojených nakupujících z celého světa. Ve směs na Ebay uslyšíte jen samou chválu. Jestliže chcete zůstat v obraze a hlídat si sami uživatelské recenze, sledujte jejich Facebook.

Jak nakupovat na eBay

Nakupovat na Ebay je velmi snadné a jistě to i Vy bez problémů zvládnete. Zde je od nás několik tipů, jak nakupovat na Ebay:

– Nejprve je nutné se zaregistrovat podle návodu, který je o pár řádků výše.

– Jakmile se zaregistrujete můžete začít vyhledávat produkty, o které máte zájem. To můžete udělat hned dvěma způsoby. Pomocí vyhledávací lupy, kam napíšete přímo produkt, který potřebujete anebo klíčové slovo, které produkt charakterizuje. Po zadání se Vám ukáží produkty, které se zadaným obsahem souvisí.

Druhá možnost je filtrovat podle kategorií. Těch je na Ebay hned několik, ale Vy tak snadno můžete najít nejrůznější varianty produktů, které můžete potřebovat. Mezi kategorie patří například elektronika, móda, sběratelská sekce, domácnost, zahrada, nábytek a další. Každá z kategorií zahrnuje různé typy zboží a v každé z nich naleznete nepřeberné množství produktů, díky čemuž můžete vybrat ten pravý!

– U konkrétních produktů uvidíte i aktuální slevu, cenu dopravy a další důležité informace, podle kterých můžete produkt vybírat.

– Při výběru zboží se řiďte hned několika parametry. Zaměřte se na hodnocení obchodníka.

Dejte si pozor, aby měl obchodník dobré reference. Ty najdete v pravém panelu u každého produktu. Jestliže recenze nejsou zrovna přívětivé, zkuste najít jiný produkt od jiného prodejce.

Další důležitým parametrem je doprava. Spousta prodejců ji nabízí zdarma, ale nemusí to být pravidlo a naopak může doprava vyjít pěkně draho. Sledujte, zda je u zboží pod šedým rámečkem napsáno “Free shipping”. Pokud ano je doprava zdarma a pokud ne, cena dopravy se připočte k ceně produktu.

Barva a velikosti produktů. Ještě před tím, než své zboží vložíte do nákupního košíku, nezapomeňte se ujistit, že jste zvolili správnou velikost a barvu produktu.

Dodací lhůta je dlouhá zhruba od 10 do 60 pracovních dnů. Doba dodání je vždy vidět v poznámce “Delivery”. Zboží putuje přes půl světe, a proto je dodání tak dlouhé.

Možnost platby je přes Paypal.cz anebo přes platební kartu. Někdy je možné platit jen jednou variantou, ale vždy tuto informaci naleznete u informací o dodání.

Dodací adresu si vždy před odesláním objednávky zkontrolujte.

Rekapitulace objednávky slouží ke kontrole všech Vámi zadaných informací. Tedy způsob dodání, způsoby platby, adresa dodání, parametry produktu a další. Nezapomeňte všechny informace zkontrolovat a případně opravit.

Pokud je vše v pořádku, stiskněte tlačítko “Confirm and pay” a objednávka se odešle.

Reklamace na Ebay

Na reklamování zboží u Ebay není nic až tak složitého. Předně je třeba říci, že je opravdu důležité se vyvarovat pofiderním obchodníkům s nekvalitními recenzemi a samozřejmě i produktům, které mají špatné recenze. Tím předejdete 98 % problémům.

Případnou reklamaci uplatníte velmi snadno ve chvíli, kdy se na reklamované zboží vztahuje ochrana Guarantee: Money Back Gurantee. S touto ochranou je reklamace naprostá hračka.

Jestliže se tato ochrana na reklamované zboží nevztahuje, rozhodně s uplatněním reklamace neotálejte. Ať už je zboží poškozené, nedorazilo ve správné velikosti, barvě nebo s ním máte jiný problém, je vždy nutné reagovat do 30 dnů od obdržení produktu anebo do 30 dnů od jeho předpokládaného doručení. Pokud jste při nákupu využili platební bránu PayPal, máte výhodu, která se týká prodloužené doby, kdy můžete reklamaci uplatnit. Na její uplatnění máte až 180 dnů od chvíle obdržení zboží.

Jak uplatnit slevový kupón na Ebay.com

Nenechte si ujít akční nabídky na Ebay jako je třeba Black Friday anebo další kupónové a slevové akce. Rádi byste využili slevový kupón, ale nevíte jak? Je to velmi jednoduché.

1. Vyberte si slevový kupón, který chcete uplatnit a zkopírujte jeho obsah.

2. Vyberte si produkt, který chcete koupit a vložte jej do svého košíku.

3. Přihlaste se do účtu. Jestliže jste noví zákazník, je nutné si účet nejprve založit.

4. V posledním kroku vložte svůj kód do políčka “Add coupons” a stiskněte tlačítko “Apply”. Pokud budou splněny všechny podmínky pro uplatnění kupon, ihned bude od ceny sleva odečtena. Okamžitě tak získáte přehled o celkové ceně zboží a zároveň i 100% jistotu, že sleva z kuponu byla uplatněna. Potom stačí objednávku dokončit tak, jak jste zvyklí.

Podmínky nákupu přes eBay: Pro to, aby bylo možné za Váš nákup přispět na charitu je nutné, aby byla objednávka vytvořena v prohlížeči, okně nebo panelu, který se Vám otevře po přesměrování z Podpořit.cz.

Pro nákup není vhodné používat mobilní aplikace, jelikož mohou přesměrování z Podpořit.cz zamezit.

Partnerským obchodem může být darovaná částka zamítnuta v případě, že využijete jiné slevové kódy než ty z Podpořit.cz.

Jakmile nákup zaregistrujeme, zobrazí se u daného příběhu se stavem „Čeká na schválení“. Doba na schválení je stanovena na do 2 měsíců po uzavření kupní smlouvy.

Darovaná částka se počítá z ceny Vaší objednávky bez DPH, dopravného, balného, věrnostních kreditů apod. U některých zahraničních partnerů může docházet k odchylkám kvůli převodu měn.

Doporučujeme nevyužívat AdBlock. Může totiž znemožnit přesměrování z Podpořit.cz, a tím i možnost darovat peníze z Vašeho nákupu.

Úspěšnost připsání darované částky je 98 %. V některých případech může dojít k tomu, že se darovaná částka nepřipíše. V takovém případě nás kontaktujte na e-mail info@podporit.cz. Pokusíme se zjistit, kde nastal problém a Váš nákup i darovanou částku u partnera reklamovat.

Příspěvek na charitu z Vašeho nákupu je možné zajistit pouze tehdy, jestliže jsou splněny všechny tyto podmínky. V jiném případě se pravděpodobnost připsání daru snižuje. Jestliže máte dlouhodobější problémy s přesměrováním do obchodu, kontaktujte nás na již zmíněném e-mailu info@podporit.cz

Darovaná částka: Procentuální hodnota, kterou za Váš nákup věnujeme na dobrou věc je maximální možná. Tento obchod neumožňuje žádné zvýhodnění.

Hodnocení portálu eBay

Jak nakupováním na Ebay darovat peníze na charitu?

Chcete si koupit nové boty na Ebay za 1 500 Kč. Vyhledejte obchod na Podpořit.cz.

Nákup na Ebay

Navštivte BonPrix přes náš portál. Přidejte boty do košíku a dokončete objednávku.

Automaticky věnujeme za Váš nákup 90 Kč charitě. Za nákup nezaplatíte nic navíc.

Podobné obchody

AliExpress - Podpořit.cz

Aliexpress.com

Věnujete až 7 %
Do obchodu
Booking.com - Podpořit.cz

Booking.com

Věnujete až 4 %
Do obchodu
Gearbest - Podpořit.cz

GearBest.com

Nákupem v tomto obchodu
Do obchodu
Rentalcars - Podpořit.cz

Rentalcars.com

Věnujete až 6 %
Do obchodu
NordVPN - Podpořit.cz

NordVPN.com

Věnujete až 40 %
Do obchodu
Geekbuying - Podpořit.cz

Geekbuying.com

Věnujete až 8 %
Do obchodu
Cellbes - Podpořit.cz

Cellbes.cz

Věnujete až 6 %
Do obchodu
Electronic star - Podpořit.cz

Electronic-star.cz

Nákupem v tomto obchodu
Do obchodu
Dealextreme - Podpořit.cz

DX.com

Nákupem v tomto obchodu
Do obchodu
Kinguin - Podpořit.cz

Kinguin.net

Věnujete až 5 %
Do obchodu
Vueling

Vueling.com

Věnujete až 100 Kč
Do obchodu
Newchic - Podpořit.cz

NewChic.com

Věnujete až 14 %
Do obchodu
Tomtop - Podpořit.cz

Tomtop.com

Věnujete až 6 %
Do obchodu
DHGate - Podpořit.cz

DHGate.com

Věnujete až 15 %
Do obchodu
ClickAndGrow - Podpořit.cz

ClickAndGrow.com

Věnujete až 10 %
Do obchodu
Lunzo - Podpořit.cz

Lunzo.cz

Věnujete až 11 %
Do obchodu
Banggood - Podpořit.cz

Banggood.com

Věnujete až 13 %
Do obchodu
Ebay - Podpořit.cz

eBay.com

Věnujete až 400 Kč
Do obchodu